Skocz do zawartości

Program księgowy 'dla stowarzyszeń'

wróć do serwisu Księgowość 50 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_dotka

Gość_dotka
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2008 - 13:53

Proszę o pomoc w wybraniu programu księgowego dla stowarzyszenia nie prowadzącego działalności gospodarczej, jaki program polecacie???

#2 Gość_c4

Gość_c4
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2008 - 13:58

ja pracuje na symfonii.

#3 Gość_zuzka

Gość_zuzka
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 17:25

Program ksiegowy RiF firmy Softar

#4 Gość_ksiegowa

Gość_ksiegowa
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2009 - 15:27

lefthand w ofercie dla stowarzyszeń to chyba najlepsza obecnie oferta na rynku

#5 Gość_kiwi

Gość_kiwi
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2009 - 13:18

czesc wszystkim. a ktos moze doradzi jakis program darmowy. ja pracuje tez na symfonii ale, nie kazde stowarzysznie ma srodki zeby zakupic taki drogi program. poprosze o wasze opinie.

#6 Gość_ksiegowa

Gość_ksiegowa
  • Goście

Napisano 19 marzec 2009 - 16:29

polecamy lefthanda w ofercie dla stowarzyszen jego koszt jest bardzo niski a funkcjonalnie najbardziej rozbudowany

#7 Gość_danuta

Gość_danuta
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 12:38

Jeśli ktoś chciałby wiecej informacji o aktualnej ofercie LeftHand dla stowarzyszen to polecam www.lefthand.com.pl/pl/subsites/stowarzyszenia

#8 Gość_Piotr

Gość_Piotr
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 23:18

OGNIK - prosty w obsłudze i ma wszystko czego potrzeba w stowarzyszeniu

#9 Gość_ADAM

Gość_ADAM
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 02:42

Próbowałem Ognik w wersji demo. Nijak nie mogę poradzić jak wprowadzać składki czy darowizny. Ciągle wymaga nazwy kontrahenta i VAT. Kto wie jak poradzić?

#10 Gość_agatka32

Gość_agatka32
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 16:26

też testowalam ognika i lefthanda i bardziej do gustu przypadł mi LeftHand szczególnie, że szkolą za darmo z obsługi.

#11 Gość_orlik

Gość_orlik
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 22:10

My po przetestowaniu kilku programów również zdecydowaliśmy się na LeftHand

#12 Gość_Piotr

Gość_Piotr
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 18:10

Do AdamaW Ogniku jest kilka grup dowodów, jeśli nie rozliczasz VAT księguj w grupie INNE. Tez testowałem lefthanda i zdecydowałem się na Ognika, zanim w lefthandzie wszystko skonfigurowałem - w ogniku miałem już połowe dokumentów zaksięgowanych :-) i żadne szkolenie nie było mi do tego potrzebne ;-)

#13 Gość_Barnaba

Gość_Barnaba
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 21:41

W klubie mamy lefthand. Może jest jak maluch do merca w stosukku do Symfonii, ale wystarcza a i jest tani.

#14 Gość_Roman

Gość_Roman
  • Goście

Napisano 09 luty 2012 - 22:18

w tamtym roku prawie zdecydowałem się na lefthand ale natknąłem się na ksh firmy verico. Następnego dnia zadzwonił pan Adam czy tam Adrian z oddziału w Wawie i przysłał jakieś filmy i ofertę. I szok. Na tych filmach kompletne, darmowe szkolenie dla laika, kompletny program księgowy (żona teraz używa go w swoim biurze rachunkowym) a to wszystko za śmieszne 300 złotych.

#15 Gość_Renata K.

Gość_Renata K.
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 13:49

a ja właśnie wynajmuję program firmy Lefthand, za 100 zł miesięcznie ( w tym aktualizacje i pomoc techniczna) a potem mogę przejść na stałą licencję. Dla mnie to jest dobra oferta ponieważ nie muszę od razu płacić całej kwoty. Poza tym program jest świetny i nie muszę się martwić o ilość stanowisk gdyż pracuję zarówno w domu jak i w biurze na różnych komputerach. Program ten jest na prawdę godny polecenia.

#16 Gość_Stowarzyszenie Małkinia

Gość_Stowarzyszenie Małkinia
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 16:10

Roman dzięki za wskazówkę. Variko to świetny program za odpowiednie pieniądze dla stowarzyszenia. PS. Ten w Warszawie to Adam :)

#17 Dorcia13

Dorcia13

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 533 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 12:22

Witam,

Ja też mam ten sam problem co niektórzy na tym forum. Pilnie poszukuję darmowy program księgowy w stowarzyszeniu. Ewentualnie jakiś tani.

#18 Gość_AdamO

Gość_AdamO
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 21:23

Varico to... no wlasnie, bez przesady. Czego mozna oczekiwac za 300 zl? Chyba nie dobrego programu.

Ja pracowalem na Symfonii, R2fk i LeftHand. Wszystkie polecam. Jezeli mialbym wybierac - no wlasnie. Gusta sa rozne wiec najlepiej samemu sprawdzic ktory najbardziej lezy.

#19 Gość_Ronis

Gość_Ronis
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2013 - 12:54

Ja polecam program do faktur Faktum Faktura. Naprawdę łatwo się go używa, a ma on sporo funkcji.

#20 Gość_marek

Gość_marek
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 15:25

Do faktur tylko Subiekt lub R2faktury - oba najlepsze w swojej klasie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy