Skocz do zawartości

stowarzyszenia - polityka rach. i plan kont

wróć do serwisu Księgowość 728 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_aga

Gość_aga
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 10:07

Witajcie czy ktos mógłby mnie poratować przykładową polityką rachunkowości i planem kont stowarzyszenia (a.posnik@poczta.onet.pl)z góry dziękuję

#2 Gość_aga

Gość_aga
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 15:07

Witajcie, czy ktos mógłby mnie poratować przykładową polityką rachunkowości i planem kont stowarzyszenia (a.posnik@poczta.onet.pl) z góry dziękuję

#3 Gość_mm

Gość_mm
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 15:56

czesc, wysłalam Ci na maila info,

#4 Gość_natalia

Gość_natalia
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 12:16

Witam Czy ktoś mógłby mi również wysłać przykładową politkę rach. i plan kont na maila : nataliasonnack@wp.pl Pozdrawiam i z góry dziękuję.

#5 Gość_MM

Gość_MM
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2008 - 14:41

Witam poszukuję politykę rachunkowości i plan kont dla stowarzyszenia nieprowadzącego działalności. Stowarzyszenie zajmuje się rozpowszechnianiem sportu. Szkółki- pływacka, piłkarska itp. Mój adres mmjachyra@o2.plPodrawiam i dziękuje.

#6 Gość_iwona

Gość_iwona
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2008 - 12:30

Witam, jeśli ktoś miałby chwilę, to ja też bym prosiła o przesłanie mi przykładowej polityki rachunkowości i planu kont stowarzyszenia i_ona@interia.pl

#7 Gość_monika

Gość_monika
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2008 - 12:32

ja tez bardzo proszę o politykę i plan kont dla stowarzyszenia !!monikaamz@op.pl DZIEKI

#8 Gość_karina

Gość_karina
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 14:38

Witam,czy Ktoś mógłby mi przysłać przykładowoą politykę rachunkowości i zakładowy plan kont dla stowarzyszenia prowadzącego działalność????mail: karina_flakowska@op.plBedę bardzo wdzięczna za pomoc

#9 Gość_dorota

Gość_dorota
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2008 - 22:56

Witam!Jeśli ktoś posiada przykładową politykę rachunkowości z planem kont dla stowarzyszenia nieprowadzącego działalności to bardzo proszę o przesłanie na p.kalita@poczta.onet.pl. Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję

#10 Gość_Ola

Gość_Ola
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2008 - 22:56

Witam! Ja też prosiłabym o przykładową politykę rachunkowości i plan kont dla stowarzyszenia nie prowadzącego działalności . Z góry dziękuje, sprawa pilna. oluniatom@interia.pl

#11 Gość_Izabela

Gość_Izabela
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 02:20

I mnie potrzebna mi polityka rachunkowości stowarzyszenia z planem kont nie prowadzącego działalności. Za pomoc dziękuję. Moje stowarzyszenie akurat dot. działalności kulturalnej ale jak trzeba to sobie dostosuję :) i tak mi ułatwicie pracę. Raz jeszcze dziekuje. erem1@tlen.pl

#12 Gość_tenia

Gość_tenia
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 10:44

Cześć.Potrzebuję przykladowej polityki rachunkowości, moze byc z planem kont dla stowarzyszenia nieprowadzącego działalności gospodarczej.Bede wdzięczna jak mi ją ktoś przyśle na adres: zamirskatenia@poczta.onet.pl

#13 Gość_ela

Gość_ela
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2008 - 11:04

Witam! Jesli ktoś mógłby przesłać przykładową politykę rachunkowości i plan kont dla stowarzyszenia to będę wdzięczna.. elav5@interia.pl

#14 Gość_Ania

Gość_Ania
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 17:54

Również poproszę o przesłanie tych informacji na adres asgirl@poczta.onet.pl Z góry dziękuję.

#15 Gość_ela

Gość_ela
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2008 - 07:31

Witam I mnie potrzebna polityka rachunkowości stowarzyszenia z planem kont nie prowadzącego działalności.bardzo proszę o kontakt ela.10@interia.pl.z góry dziękuję

#16 Gość_halina

Gość_halina
  • Goście

Napisano 01 październik 2008 - 09:33

Bardzo proszę jeżeli jest ktoś łaskaw o politykę i plan kont dla stowarzyszeń prowadzących działalnośc konkretnie klub sportowy. mój meil:halina.k@asta-net.com.plserdecznie dziękuję i pozdrawiam.

#17 Gość_siekierka2

Gość_siekierka2
  • Goście

Napisano 01 październik 2008 - 09:50

Hej. Czy ja również załapię się na przykładową politykę rachunkowości i plan kont dla stowarzyszenia (naukowego), nie prowadzącego działalności gospodarczej?siekierka2@interia.euZ góry serdeczne dzięki i pozdrówka.

#18 Gość_xxx

Gość_xxx
  • Goście

Napisano 01 październik 2008 - 11:27

witam wszystkich:-) czy ja również mogę prosić o politykę rachunkowości i plan kont dla stowarzyszenia nie prowadzącego działalności gospodarczej ks_d@ineria.pl. Z góry dziekuję.

#19 Gość_m

Gość_m
  • Goście

Napisano 01 październik 2008 - 11:33

witam, ja równeiz prosze o politykę rachunkowści i plan kont dla stworzyszen nie prowadzących działalnosci gospo. misztalm@op.pl

#20 Gość_m@gd@

Gość_m@gd@
  • Goście

Napisano 01 październik 2008 - 11:35

To ja też poproszę mptysz@wp.plDzięki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych