Skocz do zawartości

Ubezpieczenie PZU podczas pobytu w szpitalu

wróć do serwisu Księgowość 537 odpowiedzi w tym temacie

#401 Gość_zoja

Gość_zoja
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 19:57

Piotr, zapytaj w firmie czy jesteście ubezpieczeni za pobyt w szpitalu, tu nikt Ci nie powie bo nikt nie zna Waszej polisy która mówi o ubezpieczeniach.

#402 Gość_Wiosna

Gość_Wiosna
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 08:57

Byłam w klinice Kardiologicznej i wszczepiono mi rozrusznik serca. Pobyt trwał 4 dni .Jestem ubezpieczona w zakładzie pracy i jest to ubezpieczenie P plus . Czy należy mi się odszkodowanie za wszczepienie stymulatora serca, w jakiej wysokości , czy za pobyt w szpitalu też dostanę pieniążki?

#403 Gość_piotr

Gość_piotr
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 20:24

Witam ponownie.Wyjaśniło sie troche i papiery złozyłem juz w pzu przez pracodawce.Mam ubezpieczenie p+ zeby dostac pieniazki za pobyt to sie nie kwalifikuje bo trzeba przelezec 4 dni min.Zostana jednak wypłacone pieniązki za operacje.Nie wiem co prawda ile bo niepowiedzieli ale beda i maja czas do 30 dni jednak pani powiedzialaze beda wczesniej.Aczkolwiek ciekawe jak to jest kwota i czy warta świeczki

#404 Gość_Iza

Gość_Iza
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 14:31

Mam pracownicze ubezpieczenie grupowe typu p plus,miesięcznie zakład odprowadza składki w wysokości 47zł.Moje pytanie brzmi czy dostanę zwrot za pobyt w szpitalu?Miałam poród po terminie 13 dni.Do szpitala zgłosiłam się 19 maja a urodziłam 22 maja,w szpitalu zostałam do 26 maja.Dostałam pismo z pzu,że nie wypłacą mi świadczenia bo urodziłam "siłami natury".W umowie mam napisane że pzu płaci świadczenie szpitalne jeśli klient przebywa w szpitalu dłużej niż 4 dni.Czy moge się odwołać do tej decyzji?Zna ktoś odpowiedź????

#405 Gość_zoja

Gość_zoja
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 14:43

Iza,ale płacą jak leżysz w szpitalu bo jesteś chora, a pród to nie choroba /i gdybyć miała cesarkę./

#406 Gość_michal

Gość_michal
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 20:51

witam mam pytanie leżałem na oddziale neurologicznym zrobili mi badania i po 7 dniach wyszedłem do domu a badania robiono mi po wypadku który miałem wcześniej dwa lata temu w pracy i czy przysługuje mi zwrot za pobyt w szpitalu

#407 Gość_zoja

Gość_zoja
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 22:29

jesteś w pracy ubezpieczony na pobyt w szpitalu?

#408 Gość_Kama

Gość_Kama
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 17:12

Czy ktoś jest ubezpieczony w Warcie ( chodzi o ubezpieczenie grupowe)a mianowicie ile dni trzeba być w szpitalu żeby dostać zwrot kasy.

#409 Gość_michal

Gość_michal
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 17:43

oczywiście że jestem ubezpieczony w pracy na pobyt w szpitalu mamy ubezpieczenie grupowe,a czy za każdy pobyt w szpitalu płacą jak się jest powyżej 4 dni

#410 Gość_michal

Gość_michal
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 17:50

mam jeszcze jedno pytanie czy gdy zostało mi wypłacone odszkodowanie za wypadek w pracy któremu uległem 2009r i przez ten czas do dnia dzisiejszego wykryto mi jakieś schorzenie w związku z tym wypadkiem to czy mogę się starać o odszkodowanie ????????????

#411 Gość_dana

Gość_dana
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 20:11

przy grupowym ubezpieczeniu PZU jaką można dostać rekoąpęsate po wycinkach guza krtani i oczekuję na operację

#412 Gość_ddana

Gość_ddana
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 20:48

w szpitalu chciałam zaznaczyć że mam dwa ubezpieczenia ale to zakład się tym zajmuje proszę o pomoc.

#413 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 18:24

mam pytanie moj syn doznal wypadku w czasie wakacji czy ubezpieczenie ze szkoly obowiazuje w wakacje czy moge starac sie o odszkodowanie syn mial szyta reke lacznie12 szwow

#414 Gość_mika

Gość_mika
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 15:21

ANIA ubezpieczenie dzieci działa także w wakacje

#415 Gość_maria

Gość_maria
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2011 - 09:16

mam pytanie czy jezeli bylam w szpitalu uzdrowiskowym a ubezpieczona jestem w PZU P Plus to czy powinnam dostac pieniazki

#416 Gość_Ewa

Gość_Ewa
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2011 - 17:37

byłąm w szpitalu i dostalam zwolnienie poszpitalne,nastepne zwolnienie dostalam w przychodni od lekarza pierwszego kontaktu ,mam pytanie jezeli jestem ubezpieczona w PZU ubezpieczenie grupowe P PLus to czy za zwolnienie poszpitalne otrzymam pieniadze,złozylam wniosek do PZU odnosnie pobytu w szpitalu i otrzymalam juz pieniadze ,znajoma powiedziala mi ze pwinnam zlozyc wniosek o zwolnienie poszpitale .Mam pytanie czy liczy sie tylko zwolnienie wystawione przez szpital czy tez dalsze z przychodni jezeli jest ciaglosc zwolnienia odkad wyszlam ze szpitala?Bardzo prosze o odpowiedz.

#417 Gość_ paulina

Gość_ paulina
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 13:51

poroniłam w 14 tygodniu ciąży czy mogę ubiegac sie o odszkodowanie?

#418 Gość_Gosia F.

Gość_Gosia F.
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:13

Witam. Niebawem idę na oddział radiologii( po zabiegu chirurgicznym) bedę tam przebywała 6 tygodni na naświetlaniach czy będzie mi przysługiwał taki sam ekwiwalent jak za dzień pobytu w szpitalu? (moje ubezpieczenie grupowe pokrywa koszty leczenia szpitalnego)

#419 Gość_roko

Gość_roko
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 13:42

proszę o padanie na jakiej podstawie prawnej PZU o/Katowice wymaga od ubezpieczonego, dołaczenia do wniosku - karty informacyjnej leczenia szpitalnego (czy nie obowiązuje tu prawo zachowania poufności między pacjentem a lekarzem?)...przedstawiłem w Oddziale kserokopię L-4 gdzie wyraźnie jest podana data iż pobyt w szpitalu trwał 39 dni. Oddział PZU zażądał dołaczenia karty informacyjnej ..... w przeciwnym razie uniemożliwi to wypłatę świadczenia.

#420 Gość_dorota

Gość_dorota
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 20:59

Mam ubezpieczenie pPlus musiałam mieć usuniętą nerkę(roponercze),otrzymałam odszkodowanie za szpital za każdy dzień(20 dni po 70 zł)i za operację.Czy jest szansa dostać coś za usuniętą nerkę gdybym straciła ja w wypadku było by 35% uszczerbku na zdrowiu? Gdzie starać sie o odszkodowanie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych