Skocz do zawartości

Ile wynosi płąca netto przy 1/4 etatu i brutto 350PLN

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Aga

Gość_Aga
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 16:48

Witam.Mam pytanie pracuje w 2 firmach. W jednej na pół etatu a w drugiej na 1/4. W tej drugiej mam bardzo niepoważnego pracodawce (byłam przez większość ciąży na zwolnieniu urodziłam miesiąc temu, a nadal nie mam wypłaty ze zwolnienia - nie dopełnił jakichś dokumentów). Potrzebuje żeby wystawił mi zaświadczenie o kwocie netto mojej wypłaty, lecz jeśli sama ni napiszę pisma i nie zmuszę go do podpisania się pod tym, to tego nie odstanę. Proszę więc o pomoc.Umowę mam na 1/4 etatu ze stawką brutto 350PLN. Pracuje w miejscu zamieszkania i tak ja napisałam w 2 firmach w tej drugiej na 1/2 etatu.Proszę niech mi to ktoś policzy, bo inaczej nie dostanę becikowego.Z góry dzięki.

#2 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7297 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 11 kwiecień 2013 - 17:52

Wynagrodzenie netto z kwoty brutto 350 zł. wynosi 302,01zł netto.Jest to wynagrodzenie za czas pracy , a nie wynagrodzenie za czas zasiłku chorobowego i urlopu macierzyńskiego.
Nie wiem z jakiego okresu ma być to wynagrodzenie.

#3 Gość_Aga

Gość_Aga
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 17:54

Wynagrodzenie netto z kwoty brutto 350 zł. wynosi 302,01zł netto.Jest to wynagrodzenie za czas pracy , a nie wynagrodzenie za czas zasiłku chorobowego i urlopu macierzyńskiego.
Nie wiem z jakiego okresu ma być to wynagrodzenie.

Za lipiec 2012

#4 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7297 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 11 kwiecień 2013 - 17:58

Za lipiec 2012

A w lipcu 2012 roku byłaś na zwolnieniu lekarskim ,urlopie macierzyńskim czy pracowałaś ? Ja tego nie wiem ,więc nie wiem jak moge pomócDołączona grafika

#5 Gość_Aga

Gość_Aga
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 19:19

A w lipcu 2012 roku byłaś na zwolnieniu lekarskim ,urlopie macierzyńskim czy pracowałaś ? Ja tego nie wiem ,więc nie wiem jak moge pomócDołączona grafika

Normalnie pracowałam. Na zwolnieniu byłem dopiero od września 2012

#6 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7297 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 11 kwiecień 2013 - 19:54

jeżeli w lipcu 2012 roku pracowałaś ,to Twoje wynagrodzenie netto wynosiło tak jak napisałam poprzednio
302,01 zł.

#7 Gość_Aga

Gość_Aga
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 20:36

Dziękuje za pomoc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych