Skocz do zawartości

grupowe ubezpieczenia pracownicze

wróć do serwisu Kadry 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_mloda kadrowa

Gość_mloda kadrowa
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 12:25

Czy ktos z was prowadzi w firmach grupowe ubezpieczenia pracownicze??? jesli tak to jaka firma jest korzystna dla grupy 50 osobowej?? Biezecie jakies prowizje za obsluge tego ??

#2 Gość_em

Gość_em
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 12:38

PZU

#3 Gość_zołza

Gość_zołza
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 12:46

PZU - wygodnie, bo wszystko przez Internet. Prowizja oczywiście tak.

#4 Gość_PZU

Gość_PZU
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 12:53

Z tym internetem różnie bywa ale rzeczywiście PZU wydaje się najlepsze ale walcz o jak najlepsze warunki. Najlepiej zaproś kilka firm na rozmowy a potem wybierzesz najkorzystniejszy wariant a i wtedy PZU będzie się starać, aby dać najlepsze warunki. Ja to wypróbowałam wierz, że zdziwiłam się ile można wynegocjować.

#5 Gość_zołza

Gość_zołza
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 12:54

Dokładnie tak, trzeba negocjować, twardo :)) A dlaczego z Internetem różnie bywa? Ja nie mam z tym najmniejszych problemów, już chyba ze dwa lata.

#6 Gość_mloda kadrowa

Gość_mloda kadrowa
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 12:55

ale jakie macie prowizje w PZU???

#7 Gość_ab

Gość_ab
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 13:04

ponoć Wart płaci lepiej

#8 Gość_fiona

Gość_fiona
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 13:08

Nie kiedy sie zawiesa. Już nie raz odprawiłam człowieka z kwitkiem a dokumenty na świadczenia przesyłałam następnego dnia. A jak chcesz zrobić pracownikowi indywidualne kontynuowanie to nie możesz tego uczynić od renki. najpierw musisz zgłośić jego wyrejestrowanie i czekać na potwierdzenie. Ja nieraz musiałan czekać do następnego dnia a człowiek chce odrazu...

#9 Gość_zołza

Gość_zołza
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 13:11

To może być kwestia szybkości łącza.

#10 Gość_fiona

Gość_fiona
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 13:16

nie dzwoniłam i pytałam tak jest. Zawsze jak się zawieszało dzwoniłam do biur obsługi i odpowiedż była jedna awaria. Zołaz próbowałaś zrobiś indywidualne kontynuowanie? Mogłaś to odrazu zrobić bez jakiegoś czekania?

#11 Gość_zołza

Gość_zołza
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 13:23

Robisz najpierw rezygnację i muszą ją potwierdzić, dopiero potem możesz zrobic IK.

#12 Gość_-dankadrowa

Gość_-dankadrowa
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 15:54

Dziewczyny, prosze o podanie ile macie prowizji z grupy np 100 osobowej. Jestem ciekawa bo ja za 90 osób mam 250 zł to dużo czy raczej mało??

#13 Gość_kkkkk

Gość_kkkkk
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 15:59

myślę, że bez sensu rzucać tu kwotami bo u mnie nikt nie wie, że ja dostaję prowizję, a koleżanki jakby się dowiedziały to by mnie chyba zjadły za to, więc po co uświadamiać takim osobom jesli czytają to forum

#14 Gość_-dankadorwa

Gość_-dankadorwa
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 16:03

przecież nie przedstawiasz się z imienia i nazwiska ani firmy więc w czym problem?

#15 Gość_marg

Gość_marg
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 16:31

to zależy jaką składkę płacicie - jak około 40,00 to prowizja około 7% czyli w miarę ok)

#16 Gość_becia

Gość_becia
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 17:22

Proponuje dobre ubezpieczenie grupowe mój adres beata.szews@wp.pl

#17 Gość_Marzena

Gość_Marzena
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:37

Czy ktos z was prowadzi w firmach grupowe ubezpieczenia pracownicze??? jesli tak to jaka firma jest korzystna dla grupy 50 osobowej?? Biezecie jakies prowizje za obsluge tego ??

Proponuje zapoznanie się z moją ofertą oraz 9% prowizji za skorzystanie z ubezpieczenie grupowe dla pracowników (umowa-zlecenie). Ubezpieczenia Marzena 537331834.

#18 Gość_Marzena

Gość_Marzena
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:41

ale jakie macie prowizje w PZU???

Proponuje porównanie oferty ubezpieczenia grupowego oraz prowizje 9% za skorzystanie z oferty(umowa-zlecenie). Ubezpieczenia Marzena 537331834.

#19 Gość_Marzena

Gość_Marzena
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:52

Dziewczyny, prosze o podanie ile macie prowizji z grupy np 100 osobowej. Jestem ciekawa bo ja za 90 osób mam 250 zł to dużo czy raczej mało??

To mało, zakładając, że składka to 50,00. Proponuję zapoznanie się z moją ofertą ubezpieczenia grupowego i ewentualnie 9% za skorzystanie. Pozdrawiam Marzena Ubezpieczenia 537331834, marzena.czapla@hotmail.com.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych