Skocz do zawartości

kontrola zasadności zwolnienia lekarskiego

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_koza

Gość_koza
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 10:27

Witam, gdzie moge znalezc druk pisma wysyłanego do ZUS w sprawie kontroli zasadnosci zwolnienia lekarskiego pracownika.A moze ma ktos gotowy pod reką? Z góry dziękuje

#2 Gość_doriss

Gość_doriss
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 10:28

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/falszywe;zwolnienie;szef;lub;zus;to;sprawdzi,209,0,371921.html

#3 Gość_koza

Gość_koza
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 11:27

dzieki doriss, ale ja potrzebuję druku takiego pisma wysyłanego do zus

#4 Gość_Jowita-

Gość_Jowita-
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 11:34

ja wysyła zwyke pismo zakładowe:"Firma X przesyła zwolnienie lekarskie pracownika i zwraca sie z prośbą o przeprowadzenie zasadności wystawiienia tego zwolnienia. Dane pracownika,PESEL, data jaka obejmuje zwolnienie.Załączniki:kserokopia zaświadczenia lekarskiego"I takie pisemko wysyłam do ZUS -do wydziału orzecznictwa lekarskiego.

#5 Gość_a

Gość_a
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 11:35

ale takie pismo mozna chyba samemu sklecic... ja tak przynajmniej zrobiłam i uzyskałam odpowiedź.

#6 Gość_doriss

Gość_doriss
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 11:39

mojafirma.infor.pl/temat-dnia/103638,Jak-kontrolowac-prawidlowe-wykorzystywanie-zwolnien-lekarskich-przez-pracownikow.htmlnie ma formalnych druków wniosków do ZUS. Piszesz tylko, że u pracownika: Imię i nazwisko, adres, PESEL, nr ZLA (dawniej L4) - daty chorobyistnieje podejrzenie o niezasadności zwolnienia i zwracasz się o przeprowadzenie kontroli.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy