Skocz do zawartości

dot.zwolnienia lekarskiego

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_annna

Gość_annna
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 09:40

mam pytanko, pracownik jest na zwolnieniu lekarskim, zasiłek chorobowy wypłaca już mu ZUS... przyniósł kolejne zwolnienie dnia 06.08.2009... czy mam jakiś kionkretny termin do zaniesienia zwolnienia lekarskiego do zusu???

#2 Gość_annna

Gość_annna
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 10:17

ponawiam ;)mam pytanko, pracownik jest na zwolnieniu lekarskim, zasiłek chorobowy wypłaca już mu ZUS... przyniósł kolejne zwolnienie dnia 06.08.2009... czy mam jakiś kionkretny termin do zaniesienia zwolnienia lekarskiego do zusu???

#3 Gość_ATA

Gość_ATA
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 10:17

7 dni

#4 Gość_ATA

Gość_ATA
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 10:18

OD DATY WYSTAWIENIA OCZYWIŚCIE

#5 Gość_annna

Gość_annna
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 10:21

dziekuje ;) ale tylko donosze zwolnienie i to wszystko??/

#6 Gość_ola

Gość_ola
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 10:30

u nas w zusie mówią "niezwłocznie" cokolwiek to znaczy nie ma konkretnego terminu ,którego należy się trzmać, na zwolnieniu musisz napisać jedynie, kiedy ty otrzymałaś to zwolnienie od pracownika - bo to on nie może się spóźnić więcej niż 7 dni, bo wtedy ma naliczane 25% mniej zasiłku - coś na zasadzie kary, ty masz zanieść niezwłocznie i jak dostarczysz po upływie 7 dni nikt ci głowy nie urwie-pamietaj o zaznaczeniu daty wpływu od pracownika( na odwrocie np. wpłynęło 12-08-09 i podpis)

#7 Gość_miki

Gość_miki
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 11:39

jeszcze na odwrocie zwolnienia powinna być notatka czy stosunek pracy trwa nadal.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych