Skocz do zawartości

ACCA czy CIMA?

wróć do serwisu Kadry 103 odpowiedzi w tym temacie

#101 Gość_Mati33

Gość_Mati33
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2009 - 15:55

Tak jeśli sie nie myle to do konca roku

#102 Gość_weronika32

Gość_weronika32
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2010 - 20:10

jesli spojrzycie historycznie na oba kursy to tematycznie bardzo sie do siebie zblizaja. Sa inne, nie ma lepszych gorszych proponuje przejrzec liste przedmiotow i zastanowic sie co kogo interesuje, bo potem ciezko sie bedzie zmusic do sleczenia nad ksiazkami jesli temat wogole Ci jest obojetny..aha, ucze sie do CIMA i materialow jest znacznie mniej w polsce niz do accapozdrawiam

#103 Gość_black

Gość_black
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 20:16

WitamJa również jestem zainteresowana poszerzeniem wiedzy z rachunkowości zarządczej i controllingu. Wybrałam nawet studia podyplomowe z tej dziedziny niestety okazały się totalną porażką - no commentCzy ktoś w temacie mógłby mi podpowiedzieć czy CIMA na poziomie certificate spełni moje oczekiwania czy powinnam rozważyć również wyższe poziomy? Pewnie nie jest to najambitniejsze podejście, ale wątpię żeby stać mnie było na ukończenie wszystkich 4 poziomów - szczerze mówiąc nawet nie widzę siebie na takim stołku żeby mi to było potrzebne.Stąd moje drugie pytanie czy jeśli rozpocznę te studia to konieczne jest ukończenie wszystkich 4 poziomów? Czy mogę np poprzestać na operational level i na jakie stanowisko mniej więcej ten poziom pozwoli aplikować?Z góry dziękuję za odpowiedzipozdrawiam CIMAowiczów

#104 Gość_alan

Gość_alan
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:16

WitamJa również jestem zainteresowana poszerzeniem wiedzy z rachunkowości zarządczej i controllingu. Wybrałam nawet studia podyplomowe z tej dziedziny niestety okazały się totalną porażką - no commentCzy ktoś w temacie mógłby mi podpowiedzieć czy CIMA na poziomie certificate spełni moje oczekiwania czy powinnam rozważyć również wyższe poziomy? Pewnie nie jest to najambitniejsze podejście, ale wątpię żeby stać mnie było na ukończenie wszystkich 4 poziomów - szczerze mówiąc nawet nie widzę siebie na takim stołku żeby mi to było potrzebne.Stąd moje drugie pytanie czy jeśli rozpocznę te studia to konieczne jest ukończenie wszystkich 4 poziomów? Czy mogę np poprzestać na operational level i na jakie stanowisko mniej więcej ten poziom pozwoli aplikować?Z góry dziękuję za odpowiedzipozdrawiam CIMAowiczów

Nie musisz kończyć wszystkich poziomów CIMA. Możesz poprzestać na tym, co jest Ci na daną chwilę potrzebne a potem w każdej chwili wrócić on the track. Na szczęscie zapewniają bardzo dużo elastyczności w tej kwestii.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych