Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Opieka nad osobami starszymi


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

temidio

Napisano 20 marzec 2017 - 21:47

tutaj spróbuj http://opieka.pomagamy24h.pl/


Ewella80

Napisano 15 marzec 2017 - 09:41

Nie wiem jak ten biznes wygląda ze strony kosztów i zysków, natomiast wiem, że to zajęcie jest wymagające nie tylko z perspektywy opiekunek. W Polsce niejednokrotnie trudno jest znaleźć odpowiednie osoby, bo kandydatki wyjeżdżają z myślą o dużych zarobkach, nie wiedząc jak ciężka w rzeczywistości bywa ta praca. Może na początek spróbuj sił w agencji pracy - tutaj http://www.friggawork.pl/znajdziesz przykładowe oferty. Myślę, że zarobisz naprawdę nieźle, a jednak unikniesz stresu związanego z prowadzeniem działalności i niepewności, czy znajdziesz kogoś odpowiedniego do pracy :)


bakarat

Napisano 14 styczeń 2017 - 19:19

Tutaj http://www.opiekawni...osob-starszych/ można sobie poczytać ciekawe artykuły na temat opieki nad osobami starszymi. W ten sposób można bez problemu i dużego wysiłku stale poszerzać swoją wiedzę.


Arystokratka

Napisano 16 listopad 2016 - 07:42

Jeśli zależy Wam na całodobowej opiece medycznej dla swoich bliskich, to dom opieki dla osób starszych sprawdźcie na http://domseniorakalety.pl/. Tam dbają o wszystkich mieszkańców, organizują im także dodatkowe zajęcia aktywizujące ruchowo oraz umysłowo. I co najważniejsze - prowadzone są zajęcia rehabilitacyjne oraz zabiegi fizjoterapeutyczne.


provvincja

Napisano 15 październik 2016 - 11:31

Przeglądając nie tylko http://praca-niemcy.com, ale i inne portale z ofertami pracy za granicą http://pracabelgia.comhttp://www.pracaholandia.com czy http://www.pracanorwegia.pl dochodzę do wniosku, że za granicą potrzebni są głównie fachowcy, ale też pracownicy np. produkcji... A w Polsce nie będzie komu pracować sad.png Nie dziwię się wcale, bo w fabrykach zarabia się marne grosze. Ja mam szczęście, jestem zadowolona ze swojej sytuacji zawodowej bardzo, ale mam w rodzinie i wśród sąsiadów osoby, które wyjechały za granicę na przysłowiowy zmywak, bo w Polsce zarabiały poniżej normy sad.png

 

Bardzo dużo osób wyjeżdża za granicę! Ostatnio rozmawiałam ze znajomą, która nie może znaleźć malarza, takiego z prawdziwego zdarzenia, który zna się na swojej robocie... Co lepsi fachowcy wyjechali, faktycznie dużo osób pracuje też na produkcji. I oczywiście nie dziwię się, zarobki nieporównywalne, a przecież pracujemy głównie dla kasy... 


Napisano 07 październik 2016 - 14:38

Jak rozmawiam z moją mamą to sobie chwali pobyt w domu opieki w Korbielowie (domopiekikorbielow.pl). Dość często ją odwiedzam, więc też widzę, że warunki ma tutaj naprawdę dobre. Przy dłuższym pobycie cena jest niższa, można krótkoterminowo zakwaterować też rodzinę bezpłatnie.


kleo28

Napisano 17 wrzesień 2016 - 19:17

Przeglądając nie tylko http://praca-niemcy.com, ale i inne portale z ofertami pracy za granicą http://pracabelgia.comhttp://www.pracaholandia.com czy http://www.pracanorwegia.pl dochodzę do wniosku, że za granicą potrzebni są głównie fachowcy, ale też pracownicy np. produkcji... A w Polsce nie będzie komu pracować :( Nie dziwię się wcale, bo w fabrykach zarabia się marne grosze. Ja mam szczęście, jestem zadowolona ze swojej sytuacji zawodowej bardzo, ale mam w rodzinie i wśród sąsiadów osoby, które wyjechały za granicę na przysłowiowy zmywak, bo w Polsce zarabiały poniżej normy :( 


Napisano 29 sierpień 2016 - 22:49

Faktycznie do takiej pracy najlepiej wyjechać, Niemcy to faktycznie dobra opcja, płącą ok i nie jest mega daleko. Ja wyjechałam z ej job i miałam około 1,4 tys euro, wyżywienie i zakwaterowanie, więc po pół roku trochę sobie do kraju przywiozłam. U nas dostawałam marne grosze ;/ 


anuszka80

Napisano 26 sierpień 2016 - 10:08

Jeśli chodzi o namiary na pracę w Niemczech jako opiekunka seniorów, to na stronie http://www.praca-niemcy.com widziałam takie ogłoszenia. Ja wolałabym najpierw spróbować przez agencję, a dopiero potem zakładać działalność. Chyba że masz już takie doświadczenia? 


oxana

Napisano 20 sierpień 2016 - 17:53

Moja mama regularnie jeździ za granicę do pracy, właśnie w charakterze opiekunki, praca jest ciężka, ale dobrze płatna. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany wyjazdem do Niemiec do legalnej pracy jako opiekun osób starszych, sprawdźcie sobie CentrumPracy24, mają siedzibę w Gliwicach. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)