Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Projekt kuchni: jakie meble wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano wczoraj, 07:29

nie znam się technicznie, dlatego udałam się do profesjonalistów i kupowałam u nich meble - roka69.pl ekspresowo to załatwiają i masz do dyspozycji doradce do zadawania pytań,a byłam bardzo upierdliwa :)


Napisano wczoraj, 07:28

To zależy czy chcesz postawić na nowoczesność czy na jakość czy na drewno czy na plastik bo nie wszędzie się da wszystko też zrobić :) proponuje żebyś pogadał z kimś z branży my korzystaliśmy z zakupu  mebli u roka69 mną doradcy się bardzo dobrze zaopiekowali, bo byłam w temacie zielona.


Napisano 20 marzec 2017 - 20:11

Od siebe mogę podpowiedzieć ArtCore. Ogólnie jesli chodiz o meble na wymiar to często jets to bardziej opłacale niż meble z katalogu.


Jarecki85

Napisano 14 marzec 2017 - 08:41

Jeżeli chodzi o mnie to raczej zwykle decyduje się na meble gotowe. Mam akurat taki rozkład pomieszczeń, że bez większych problemów jestem w stanie zmieścić właściwie większość mebli, które są obecnie produkowane. Ostatnio w oko wpadł mi Salon Kuchni http://krakowska31.pl/salon-kuchni i według mnie takie meble wyglądają naprawdę bardzo dobrze i warto jest je zastosować w swoim projekcie.


Napisano 07 marzec 2017 - 19:50

Co do stołu i krzeseł to wybraliśmy takie z litego drewna azjatyckiego  z Mebli Świata. Fajne, proste w formie a przynajmniej zrobione porządnie przez rzemieślnika a nie ze sklejki. Szkoda inwestować w kiepskiej jakości meble.

Ale i pewnie majątek kosztują wink.png Ja nie mam nic do mebli z sieciówki bo prawie wszystkie w domu mam z agaty. Na prawdę nie narzekam, nic mi się jeszcze nie rozwaliło wink.png   Kupowałam ostatnio narożnik , stół z krzesłami i stolik kawowy.


Napisano 17 luty 2017 - 21:57

Co do stołu i krzeseł to wybraliśmy takie z litego drewna azjatyckiego  z Mebli Świata. Fajne, proste w formie a przynajmniej zrobione porządnie przez rzemieślnika a nie ze sklejki. Szkoda inwestować w kiepskiej jakości meble.


Napisano 04 luty 2017 - 20:43

Bardzo ładne meble kuchenne mają w Agacie, a do tego super wykonane więc nie kupujesz byle czego, wejdź sobie najlepiej na ich stronkę i pooglądaj co mają fajnego bo wybór szeroki


patiks

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:12

Świetny przykład - http://www.fawre.pl

Bazujecie na gotowych rozwiązaniach z sieci, tzn. wzorujcie się na tych projektach, bo będą one zdecydowanie najbardziej praktycznymi pomysłami. Raczej trudno dobrać cokolwiek innego, pod te oczekiwania, mylę się?

Meble na wymiar są najbardziej praktyczne.


Napisano 20 styczeń 2017 - 16:44

Również uważam, ze w Agacie mozna piękne meble zakupić i to świetnych cenach. Nie trzeba chodzić po sklepach i szukać najniższych cen gdyż wszystko jest w tym salonie pod ręką


Napisano 17 styczeń 2017 - 14:58

Modułowe też są fajne, tańsze i też dobrze wpasowują się do wnętrza. My swoje w Agacie kupowaliśmy i jesteśmy zadowoleni.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)