Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Projekt kuchni: jakie meble wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

bakarat

Napisano 17 maj 2017 - 22:17

Tutaj https://www.belmeb.p...blowe/peka.html jest super sprawa. Akcesoria Peka są przydatne praktycznie w każdej kuchni. Dzięki nim można efektywnie wykorzystać praktycznie każdą przestrzeń. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.


Formala

Napisano 17 maj 2017 - 22:17

Również postawiłam na meble robione na wymiar. Moim zdaniem idzie dzięki nim najlepiej zagospodarować przestrzeń kuchenną. Początkowo myślałam nad takimi nowoczesnymi jednak w końcu wygrały klasyczne  meble kuchenne wykonane z solidnego drewna.


Napisano 15 maj 2017 - 20:36

Najlepiej wybrać meble na wymiar, bo idealnie dopasuje się je do swojej kuchni i porządnie wykorzysta miejsce. My tak zrobiliśmy, mamy meble z firmy  Meble „Bis” ze Skierniewic i cieszymy się, bo są dokładnie wykonane, z porządnych materiałów a i stylistycznie idealnie takie jakie chcieliśmy.


alf

Napisano 11 maj 2017 - 09:14

WYbralismy meble na wymiar. Kuchnia jest dosć niewymiarowa. Pomimo tego,że jest kwadratowa to na każdej ścianie ma albo okno albo drzwi. Tak więc nie wiem czy w jakiś sensowny sposob można byłoby to umeblować gotowymi meblami.

 

Projekt robiło nam studio Black Red White: https://www.brw.com.pl/- mają tam nie tylko meble gotowe, ale równeiż i meble na wymiar. 


Napisano 07 kwiecień 2017 - 12:07

Może meble z Meblo Dom II w Rzeszowie ? Ja swoje wymarzone mebelki znalazłam właśnie na Armii Krajowej 24, a zapewniam że wcześniej zjeździłam masę sklepów. Tutaj fajne, jest to że w jednym miejscu znajdziesz produkty wielu renomowanych producentów. 


Napisano 30 marzec 2017 - 09:49

Według mnie warto skorzystać z lokalnej oferty mebli na wymiar. Dostaniemy dokładnie to co nam pasuje do układu pomieszczenia a dodatkowo lokalni producenci są konkurencyjni cenowo


Napisano 28 marzec 2017 - 07:29

nie znam się technicznie, dlatego udałam się do profesjonalistów i kupowałam u nich meble - roka69.pl ekspresowo to załatwiają i masz do dyspozycji doradce do zadawania pytań,a byłam bardzo upierdliwa :)


Napisano 28 marzec 2017 - 07:28

To zależy czy chcesz postawić na nowoczesność czy na jakość czy na drewno czy na plastik bo nie wszędzie się da wszystko też zrobić :) proponuje żebyś pogadał z kimś z branży my korzystaliśmy z zakupu  mebli u roka69 mną doradcy się bardzo dobrze zaopiekowali, bo byłam w temacie zielona.


Napisano 20 marzec 2017 - 20:11

Od siebe mogę podpowiedzieć ArtCore. Ogólnie jesli chodiz o meble na wymiar to często jets to bardziej opłacale niż meble z katalogu.


Jarecki85

Napisano 14 marzec 2017 - 08:41

Jeżeli chodzi o mnie to raczej zwykle decyduje się na meble gotowe. Mam akurat taki rozkład pomieszczeń, że bez większych problemów jestem w stanie zmieścić właściwie większość mebli, które są obecnie produkowane. Ostatnio w oko wpadł mi Salon Kuchni http://krakowska31.pl/salon-kuchni i według mnie takie meble wyglądają naprawdę bardzo dobrze i warto jest je zastosować w swoim projekcie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)